IX Niedziela Zwykła – 02 czerwca 2024

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 1. W czwartek o godz. 17.00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji i błogosławieństwie Eucharystycznym, które kończy ośmiodniowy obchód ku czci Najświętszego Sakramentu, poświęcenie wianków i ziół.
 2. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
 3. Także w tym dniu przypada I Piątek Miesiąca:
 • Msze św. o godz. 00, 10.00 i 17.00.
 • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramenty. Prosimy o Adorację Pana Jezusa:
 • 9 – 10 – Chodybki, Złotniki, Karolew, Raszawy, Osuchów
 • 11 – 12 – Emilianów, Tymianek, Słowiki, Trzebienie, Józefina
 • 12 – 14 – Nakwasin, Rogal,  Bogdanów, Koźminek(ul. Asnyka, Brzozowa, Ciasna, Bohaterów Getta, Kaliska – Przydziałki)
 • 14 – 17 – Koźminek(Kilińskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Lipowa, Liskowska, Mickiewicza, Mielęckiego, Miodowa, Nakwasińska, Ogrodowa, Prusa, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego, Szkolna, Targowa, Pl. Wolności, Wierzbowa, Pl. Św. Wawrzyńca)
 • Koronka do Bożego Miłosierdzia o 15.00
 • Spowiedź od godz. 16.00
 1. Burmistrz Gminy Koźminek, Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Koźminku, Miejsko – Gminna Orkiestra Dęta, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Koźminku zapraszają na Dzień Dziecka i XIV Spotkanie Dęciaków. Impreza odbędzie się 9 czerwca o godz. 15.00 w Parku przy Dworze.
 2. W dniach 29 czerwca do 01 lipca b.r. organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów Maryjnych, (Skrzatusz – MB Bolesna, Grzybowo – Gwiazda Morza, oraz Kołobrzeg i Górka Klasztorna). Koszt pielgrzymki 650 zł. (z wyżywieniem oraz noclegami). Serdecznie zapraszamy.
 3. Dziękujemy za ofiarowane i posadzone kwiaty i iglaki Gospodarstwu Bucikiewicz z Osuchowa, które upiększają teren przykościelny. Serdeczne Bóg zapłać! 
 4. Jest nowy numer „ Opiekuna”.
 5. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarła śp. Marianna Zimna z Bogdanowa, l. 87. Pogrzeb śp. Marianny w środę o godz. 11.00. Dobry Jezu…