XI Niedziela Zwykła – 16 czerwca 2024

1. W piątek zakończenie roku szkolnego, na Mszy św. o godz. 8.00 podziękujemy Panu Bogu za szczęśliwie przeżyty rok szkolny i polecimy się opiece Bożej na czekający nas wakacyjny wypoczynek.

1. Informujemy, że w wakacje (lipiec i sierpień), nie będzie Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 12.15. Kancelaria czynna będzie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 9.00.

1. W przyszłą niedzielę 23 czerwca w godz. 9 – 13 w Parku w Koźminku, będzie można oddać krew na potrzeby krwiodawstwa.

1. W dniach 29 czerwca do 01 lipca b.r. organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów Maryjnych, (Skrzatusz – MB Bolesna, Grzybowo – Gwiazda Morza, oraz Kołobrzeg i Górka Klasztorna). Koszt pielgrzymki 650 zł. (z wyżywieniem oraz noclegami). Wyjazd o godz. 4.00. Serdecznie zapraszamy.

1. Jest nowy numer „ Opiekuna”.