XXX Niedziela Zwykła – 29 października 2023

1. Ofiary ze zbiórki do puszek przeprowadzonej w ub. niedzielę w naszej parafii na misje wyniosły 1500 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne podziękowanie.

1. W środę – 1 listopada – uroczystość Wszystkich Świętych:
  • Msze św. w Koźminku o godz. 8.00, w Złotnikach o 9.00 i suma z procesją żałobną o godz. 12.00
  • Serdeczna prośba, by ofiary na cmentarzu zebrali Panowie: Krzysztof i Zbigniew Maślakowie, Wiesław Pluta, Mirosław Pogorzelec, Andrzej i Przemysław Tarniewiczowie, Stefan Wojsa i Ireneusz Kręciołek

1. W dniach od 1 do 8 listopada przypada Tydzień Modlitw za Zmarłych. Można uzyskać odpust zupełny każdego dnia pod określonymi warunkami:
  • Przyjęcie Komunii św. w stanie łaski uświęcającej
  • Nawiedzenie cmentarza
  • Modlitwa za zmarłych i w intencjach Ojca św.
  • W tygodniu Modlitw za Zmarłych po Mszy św. o 17.00 – różaniec

1. W tym tygodniu także przypada I Piątek miesiąca:
  • Msze św. o godz. 7.00 i 17.00
  • Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00
  • Spowiedź od godz. 16.00

1. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.

1. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 900.

1. Bożemu miłosierdziu polecamy zmarłą śp. Monikę Jaśkiewicz ze Złotnik, l. 46. Dobry Jezu…