XXXI Niedziela Zwykła – 05 listopada 2023

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. Trwamy w Tygodniu Modlitw za Zmarłych. Można uzyskać odpust zupełny każdego dnia pod określonymi warunkami:
  • Przyjęcie Komunii św. w stanie łaski uświęcającej
  • Nawiedzenie cmentarza
  • Modlitwa za zmarłych i w intencjach Ojca św.
  • W tygodniu Modlitw za Zmarłych po Mszy św. o 17.00 – różaniec

 

  1. W czwartek o 17.30 zapraszamy na próbę wszystkie dzieci, które chcą swoim śpiewem ubogaci liturgię niedzielnej Mszy św. Spotkanie w salce parafialnej.

 

  1. W sobotę 11 Listopada – Dzień odzyskania przez Polskę niepodległości. O godz. 10.30 Msza św. za Ojczyznę, na którą wspólnie z panią Burmistrz i panem Przewodniczącym Rady Miejskiej, serdecznie zapraszamy: Radę Gminy, Pracowników Urzędu Gminy, dyrekcje, nauczycieli, dzieci i młodzież wszystkich szkół, Policję, odziały Ochotniczych Straży Pożarnych, poczty sztandarowe, orkiestrę gminną, zespół Koźminiacy, pszczelarzy oraz wszystkich, którym droga jest nasza  Ojczyzna. Zbiórka sztandarów OSP o godz. 10.00 przy OSP Koźminek. Pozostałe Msze św. o godz. 8.00 i 17.00. 

 

  1. Gdyby pojawił się błąd w wypominkach, prosimy o zgłoszenie.

 

  1. Jest nowy numer „Opiekuna”