XXXII Niedziela Zwykła – 12 listopada 2023

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który poświęcony jest sytuacji chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

1. Jutro, 13 listopada, oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630.

1. W czwartek o 17.30 zapraszamy na próbę wszystkie dzieci, które chcą swoim śpiewem ubogaci liturgię niedzielnej Mszy św.

1. Gdyby pojawił się błąd w wypominkach, prosimy o zgłoszenie.

1. 2 grudnia b.r. organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Torunia na rocznicę powstania Radia Maryja. Kontakt 605 176 252. Zapisy do 30 listopada. Serdecznie zapraszamy.

1. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarłe: śp. Stefania Owczarek z Nakwasina, l. 83 i śp. Zofia Owczarek z Józefiny, l. 75. Pogrzeb śp. Stefanii we wtorek o godz. 12.00, a pogrzeb śp. Zofii, także we wtorek o godz. 14.00 w Złotnikach. Dobry Jezu…