XXXIII Niedziela Zwykła – 19 listopada 2023

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. Za tydzień będziemy przeżywać ostatnią niedzielę w ciągu roku liturgicznego, Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

 

  1. W przyszłą niedzielę 26 listopada zapraszamy ma Mszę św. o 1215 i krótkie spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.

 

  1. Także w przyszłą niedzielę organizowana będzie zbiórka do puszek na leczenie i rehabilitację Krystiana Fibingiera. Zorganizowany będzie także kiermasz ciast w podziękowaniu za złożone ofiary na ten cel. Zachęcamy do ofiarnej pomocy.

 

  1. W czwartek o 17.30 zapraszamy na próbę wszystkie dzieci, które chcą swoim śpiewem ubogaci liturgię niedzielnej Mszy św.

 

  1. Gdyby pojawił się błąd w wypominkach, prosimy o zgłoszenie.

 

  1. Zwracamy się z gorącym apelem o pomoc w przygotowaniu pamiątkowego albumu. Pragniemy zredagować i wydać publikacje pt: „Koźminek wczoraj i dziś, historia liturgią pisana”, która składać się będzie z dwóch części: stare fotografie do 1990 roku oraz współczesne. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnienie wiekowych i młodszych fotografii z uroczystości religijnych: Chrzty święte, I Komunia Święta, Śluby, Prymicje, Peregrynacja MB Częstochowskiej – zarówno z 1975 jak i 2010 roku. Już teraz pięknie dziękujemy za życzliwość i pomoc.
  2. 2 grudnia b.r. organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Torunia na rocznicę powstania Radia Maryja. Kontakt 605 176 252. Zapisy do 30 listopada. Koszt 120 zł. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Jest nowy numer „Opiekuna”.

 

  1. W zakrystii można nabyć świecę wigilijną Caritas,której sprzedaż przyczynia się do wsparcia ubogich i potrzebujących. Cena świecy 14 zł.