IV Niedziela Wielkiego Postu – 10 marca 2024

Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. W środę, 13 marca, oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630.

 

  1. Także w środę przypada pierwsza rocznica śmierci śp. Księdza Prałata Zenona Dereszewskiego, długoletniego proboszcza naszej parafii. Zapraszamy na Mszę św. za duszę śp. Ks. Zenona o godz. 700.

 

  1. W piątek, w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi Ksiądz Wiktor Fenger z Kępna. Taca z piątku i soboty przeznaczona będzie dla Księdza Rekolekcjonisty. Uczyńmy wszystko, by jak najlepiej wykorzystać czas łaski, jakim będą rekolekcje wielkopostne. Program rekolekcji jest w gablocie parafialnej.

 

  1. W tym dniu odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Koźminka. Serdecznie prosimy, aby poszczególne grupy niosły Krzyż: OSP Koźminek, OSP Chodybki, OSP Nakwasin, OSP Bogdanów, Szkoła Podstawowa w Nakwasinie, OSP Józefina, OSP Osuchów, Urząd Gminy, Szkoła Podstawowa Koźminek, OSP Trzebienie, OSP Karolew, Ośrodek Zdrowia, ministranci i lektorzy, księża.

 

  1. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
  • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700 Gorzkie Żale

 

  1. Przypominamy, że przed Mszą św. wieczorną (16.30) odmawiany jest różaniec w intencji naszej Ojczyzny i pokoju na świecie. Serdecznie zapraszamy!

 

  1. Jest nowy numer Opiekuna.

 

  1. Bożemu miłosierdziu polecają się zmarłe śp. Zofia Dziubek z Koźminka, l. 85 oraz śp. Cyryla Ziąbkowska z Koźminka, l. 77. Dobry Jezu…