V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2024

1. We wtorek, 19 marca przypada uroczystość św. Józefa, Patrona naszej Diecezji. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00.
  2. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową – procesja z palmami na Mszy św. o godz. 1215.
  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej do południa, przy kościele w Koźminku odbędzie się Jarmark Wielkanocny z palemkami, ciastami i ozdobami wielkanocnymi. Zachęcamy i zapraszamy bardzo serdecznie.
  4. Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście:
  • Piątek   1630 Droga Krzyżowa
  • Niedziela 1700 Gorzkie Żale
  1. Zapraszamy na wieczorną (16.30) codzienną modlitwę różańcową w intencji naszej Ojczyzny i pokoju na świecie.
  1. W tym tygodniu spowiedź wielkopostna w naszym dekanacie: wtorek – parafia Kosmów, czwartek – parafia Dębe, sobota – parafia Chlewo.
  1. Pragniemy poinformować, że w najbliższym czasie rozpoczniemy remont dolnej salki parafialnej, na który podczas balu karnawałowego uzbieraliśmy 18 320 złotych.