V Niedziela Wielkanocna – 28 kwietnia 2024

1. W środę rozpoczyna się maj – miesiąc, w którym wyśpiewujemy chwałę Maryi. Nabożeństwa majowe w Koźminku o godz. 16.30. W Sanktuarium w Złotnikach o godz. 18.00.

1. Także w środę, zapraszamy na rowerowy szlak śladami kapliczek naszej parafii. Jako pierwszą nawiedzimy i poświęcimy kapliczkę w Osuchowie. W piątek udamy się do Chodybek. Natomiast w niedzielę odwiedzimy Karolew. Wyjeżdżamy spod kościoła o godz. 18.00.

1. W piątek – 3 maja, uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny. O godz. 12.00 będzie uroczysta Msza św. w intencji 75 – lecia OSP Bogdanowie i wszystkich strażaków Gminy Koźminek z okazji Patrona św. Floriana. Serdecznie zapraszamy na tę modlitwę w duchu wdzięczności za ofiarną posługę naszych strażaków.

1. Jest to także I Piątek miesiąca, spowiedź od godz. 15.30

1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, o godz. 7.00 różaniec, a Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7.40.

1. Także w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.

1. Spotkanie z dziećmi przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek po o godz. 18.00.

1. Rozpoczynamy zapisy na wyjazd na ogólnopolskie spotkanie młodych na Lednicy. Zapisy i odbiór informatora w zakrystii lub w kancelarii.

1. W dniach 29 czerwca do 01 lipca b.r. organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów Maryjnych, (Skrzatusz – MB Bolesna, Grzybowo – Gwiazda Morza, oraz Kołobrzeg i Górka Klasztorna). Koszt pielgrzymki 650 zł. (z wyżywieniem oraz noclegami). Serdecznie zapraszamy.

1. Bożemu miłosierdziu poleca się: śp. Marianna Tyczkowska z Chodybek, l. 81. Dobry Jezu…