VI Niedziela Wielkanocna – 05 maja 2024

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa majowe w Koźminku o godz. 16.30. W Sanktuarium w Złotnikach o godz. 18.00.
  2. Zapraszamy na rowerowy szlak śladami kapliczek naszej parafii, Dzisiaj nawiedzimy kapliczkę w Karolewie, w środę udamy się na Józefinę. Natomiast w przyszłą niedzielę odwiedzimy Nowy Nakwasin i Rogal. Wyjeżdżamy spod kościoła o godz. 18.00.
  3. Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. w poniedziałek i czwartek o godz. 18.00.
  4. W czwartek o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Parafialną Radę Duszpasterską.
  5. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy osoby chętne do czytania podczas Mszy św.
  6. Trwają zapisy na wyjazd na ogólnopolskie spotkanie młodych na Lednicy. Zapisy i odbiór informatora w zakrystii lub w kancelarii.
  7. W dniach 29 czerwca do 01 lipca b.r. organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów Maryjnych, (Skrzatusz – MB Bolesna, Grzybowo – Gwiazda Morza, oraz Kołobrzeg i Górka Klasztorna). Koszt pielgrzymki 650 zł. (z wyżywieniem oraz noclegami). Serdecznie zapraszamy.
  8. Jest nowy numer Opiekuna. 
  1. Bożemu miłosierdziu poleca się: śp. Heligard Kałach z Nowego Nakwasina, l. 67. Pogrzeb śp. Heligarda w poniedziałek o godz. 11.00. Dobry Jezu…