Wniebowstąpienie Pańskie – 12 maja 2024

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Nabożeństwa majowe w Koźminku o godz. 16.30. W Sanktuarium w Złotnikach o godz. 18.00.
 2. W poniedziałek oddajemy hołd MB Fatimskiej – o 16.30 gromadzimy się w kościele w Koźminku, skąd wyruszymy procesjonalnie do Sanktuarium w Złotnikach. Msza św. koncelebrowana i poświęcenie książeczek dzieci I – Komunijnych. Figurę Matki Bożej poniosą rodzice dzieci I – Komunijnych razem ze swoimi dziećmi, a także młodzież przygotowująca się do przyjęcia bierzmowania. Będziemy prosili Matkę Bożą, by wypraszała tym dzieciom i młodzieży potrzebne łaski u Pana Boga.
 3. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00. Na uroczystość I Komunii św. w imieniu dzieci i rodziców serdecznie zapraszamy orkiestrę, lektorów i ministrantów.                 
 4. Spowiedź dzieci, rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i bliskich w sobotę o godz. 19.00.
 5. W przyszłą niedzielę Msze św. w kaplicach: Złotniki i Rogal – 9.00, Trzebienie – 9.45. W przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o 12.15.
 6. Na uroczystość I Komunii sprzątają kościół i otoczenie rodzice dzieci klas II całej naszej parafii w piątek w następującym porządku:
 • Panowie o 9.00 myją posadzkę i sprzątają otoczenie kościoła
 • Panie o 12.00 zmywają chemię z posadzki i gruntownie sprzątają kościół i otoczenie

i przygotowują kościół na uroczystość.

 1. W piątek ze względu na sprzątanie kościoła nabożeństwo majowe odbędzie się po Mszy św. o godz. 7.00. 
 2. Zapraszamy na rowerowy szlak śladami kapliczek naszej parafii, Dzisiaj nawiedzimy kapliczkę w Nowym Nakwasinie i Rogalu, w środę udamy się do Bogdanowa. Natomiast w przyszłą niedzielę odwiedzimy Tymianek. Wyjeżdżamy spod kościoła o godz. 18.00.
 3. W przyszłą niedzielę z Koźminka organizowana jest piesza pielgrzymka do Dębego na odpust Zesłania Ducha Świętego. Rozpoczęcie pielgrzymki przy kościele o godz. 9.00. Trasa przez Osuchów – Józefinę – ok. 11 km – powrót pielgrzymów autokarem. Serdecznie zapraszamy!
 4. Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. czwartek o godz. 18.00.
 5. Trwają zapisy na wyjazd na ogólnopolskie spotkanie młodych na Lednicy. Zapisy i odbiór informatora w zakrystii lub w kancelarii.
 6. W dniach 29 czerwca do 01 lipca b.r. organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuariów Maryjnych, (Skrzatusz – MB Bolesna, Grzybowo – Gwiazda Morza, oraz Kołobrzeg i Górka Klasztorna). Koszt pielgrzymki 650 zł. (z wyżywieniem oraz noclegami). Serdecznie zapraszamy.