Niedziela Miłosierdzia Bożego – 07 kwietnia 2024

1. Dziś Kościół obchodzi święto Miłosierdzia Bożego, o godz. 1500Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  1. W dzisiejsze święto Bożego Miłosierdzia kończy się Oktawa Wielkanocy. Kończąc uroczysty obchód Zmartwychwstania Pańskiego, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się, by Zmartwychwstały Pan został uwielbiony. Dziękujemy:
  • Pocztom Sztandarowym i wszystkim jednostkom O S P.  Szczególnie OSP w Koźminku za czuwanie nad bezpieczeństwem podczas procesji rezurekcyjnej
  • Orkiestrze Miejsko – Gminnej
  • Lektorom, ministrantom, rodzicom ministrantów i całej asyście.
  • Pani Katarzynie Paczesnej za dekorację kwiatami Grobu i ołtarzy
  • Państwu: Krystynie Marciniak, Grażynie i Jerzemu Wałęsa, Sebastianowi Wałęsie, Magdalenie i Romanowi Pleśnierowiczom, Iwonie Spławskiej, Katarzynie Jarzębskiej – Harasnej, Renacie Śledź, Marcinowi Paszkowskiemu, Mateuszowi Trzebińskiemu, Dominikowi Wichorskiemu, Adamowi Hodernemu, Michałowi Galikowi, Marcinowi Olczakowi, Maciejowi Grzelaczykowi, Kamilowi Mikołajczykowi, Karolowi Siwiakowi, Arturowi Więckowskiemu, Andrzejowi Kowalskiemu, Wiesławowi Czaplickiemu, Wiesławowi Plucie, Ireneuszowi Kręciołkowi, młodzieży, ministrantom i lektorom za przygotowanie kościoła i Grobu Pańskiego.
  • Wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i tak licznie uczestniczyli w Triduum Paschalnym. Bóg zapłać!
  • Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do tego, byśmy mogli przeżyć te największe święta chrześcijańskie piękniej i głębiej duchowo.
  • Bardziej szczegółowe podziękowania znajdują się na Facebook
  1. W sobotę, 13 kwietnia, oddajemy hołd MB Fatimskiej, modlitwa różańcowa przed Mszą św. o godz. 1630.
  1. Jest nowy numer „Opiekuna”.
  1. Bożemu miłosierdziu poleca się zmarła śp. Stefania Leśniak z Trzebień, l. 90. Dobry Jezu…